Misyonumuz ve Vizyonumuz

Agnes Yayımcılık

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Peki bize neler sunuyorsunuz diye düşündüğünüzü hisseder gibiyiz. Bizler gerek çalışanlarımız gerekse çalışma sistemimizle sizlerle dost olmayı amaçlıyoruz. İçinde
bulunduğumuz yaşam şartları sebebiyle kitap bastırmanın zorluklarının elbette ki farkındayız. Bizlerde sizlerin adımlamaya yeni yeni başladığınız yollardan geçtik ve ne kadar zorlu koşullardan geçtiğinizin bilincindeyiz. Bu sebeple yazar dostu yayınevi politikasıyla size yaklaşıyoruz. Hedeflerimiz arasında yazarımızın yürüdüğü bu yoldaki dikenleri kaldırmak ve desteklemek yer alırken, bunların yanı sıra kaliteli eserleri okuyucuyla buluşturarak edebiyat dünyasına yeni değerler kazandırmayı amaçlıyoruz.

AGNES YAYINEVİ olarak kitapla, okumakla, bilimle ve eğitimle ilgili her konuda üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Amacımız sadece değerli eserlerin okuyucuyla kavuşması arasındaki köprü olmak.. Bu stratejinin bize kattığı çalışma azmi işimize sevgiyle ve hırsla sarılmamız için bizi körüklüyor.

Türkiye'nin en kapsamlı güvenliğine ve içeriğine sahip, e-ticaret sitemiz, bilinen e-ticaret siteleri ile işbirliği çerçevesinde çalışmaktadır. AGNES YAYIMCILIK; sizlerin
yayıneviniz bünyesinde basılan ve okuruna ulaşmayı bekleyen kitaplarınızın, reklam ve satışı gibi en önemli kısmında birlikte çalışmayı arzu eder.

Shopping cart
Sign in

No account yet?

Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Start typing to see products you are looking for.
Shop
Wishlist
0 items Cart
My account