Agnes Edebiyat Atölyesi Ne Demek?

AGNES Edebiyat Atölyesi Ne Demek?

AGNES YAYINCILIK; ilkesi, vizyonu ve misyonu gereği yazar haklarına riayet ederek çalışmakta ve çalışanların geneli yazarlardan oluşmaktadır. Yayımcılık ilkelerimiz gereği, sürekli büyümeyi ve büyürken bu yolda bize eşlik eden yazarları da ileriye taşımayı hedefliyoruz.

AGNES EDEBİYAT ATÖLYESİ tam olarak burada devreye giren edebi oluşumdur. Birçok yazar adayının bir araya gelip eserlerini paylaştığı, yazar olma yolunda adımlarken güzel dostluklar biriktirmesine vesile olduğu atölyemizde geliştirme ve ileriye yönelik harekete geçirme amacındayız. Yazma becerisi, imla ve yazım kuralları, betimleme becerisi, kurgu oluşumu gibi birçok konuda destek sağlayıp geleceğin kalemi güçlü yazarları olmanız yolunda sizi destekliyor ve yardım ediyoruz. Sosyal medya üzerinde aktif halde devamlılığını sürdüren atölyemize ücretsiz bir şekilde katılarak, kendi değerleriniz üzerine yeni birikimler eklemek isterseniz sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız..

Satırların ahengini kelimeler ile betimleyen ve ideali gerçek birer yazar olmak için emek veren siz değerli yazar adayları ;

Agnes grubu adına sizleri @agnesedebiyatatolyesine davet ediyoruz.

Gelin hep birlikte hayallerimiz ile yeni bir dünya kuralım.
Gelin hep birlikte kelimelerin sırrını öğrenip öğretelim.
Gelin hep birlikte hayallerimizi sunalım.
Gelin birbirimize destek verip büyüyelim.
@agnesyayimcilik yayınevinde yazar olmak ve @agnesedebiyatatolyesi grubunda
birlikte yarınlarımız için çabalayalım

..İdeali yazar olmak olan herkesi davet ediyoruz..
..Sizler yazın, ideallerinize kanatlandırmak bizden..
..Kitaplarınız “AGNES YAYINCILIK” farkıyla basılsın..

Shopping cart
Sign in

No account yet?

Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Start typing to see products you are looking for.
Shop
Wishlist
0 items Cart
My account